עו"ס, מגשרת במשפחה, יועצת זוגית מאמנת מומחית להצלחה

התקשרו עכשיו

כתבו לנו

סדנאות לבני נוער העצמה, גיבוש הזהות ומימוש פוטנציאל למתבגרים

העצמה, גיבוש הזהות ומימוש פוטנציאל למתבגרים הינם המהות שלנו בסדנאות לבני נוער ומתבגרים.
גיל ההתבגרות טומן בתוכו עולם שלם סבוך, מבולבל, לא עקבי, עמוס ומלחיץ אך מכיל באותה העת את הסקרנות, החקירה, הגילוי, העוצמה שאין כמעט באף גיל אחר.
בגיל זה בני נוער מחפשים ומגבשים את זהותם ולעיתים חשים שאין להם מספיק ידע ובטחון להבין את עצמם ואת העולם בו הם גדלים.
הסדנאות מעניקות להם, להוריהם ולצוות שעוטף אותם בחייהם- ידע, הבנה, כלים ותובנות לצמיחה חיובית בגיל ההתבגרות
תוך תחושת שייכות, העצמה, בטחון, אהבה, תקשורת טובה ובעיקר מענה לצורכיהם של בני הנוער בדרך לגיבוש הזהות.
אני מזמינה אתכם לקרוא ולהיחשף לסדנאות לבני נוער ולהעניק לגיל ההתבגרות הזדמנות להיות תקופה של חכמה, מימוש פוטנציאל וגדילה בדרך מקרבת ומאפשרת.
דרך סדנאות מעצימות נוער מתאפשר להם שיח בגובה העיניים על נושאים שמרתקים אותם, רלוונטיים עבורם ומלאי שאלות וחוסר ידע או הבנה.
הסדנאות שלנו מותאמות למתבגרים ובני נוער בגילאים השונים וומונחים בקבוצות הטרוגניות והומוגניות.
ישנה אפשרות לבניית סדנאות לנערים ונערות בהתאמה אישית הן ברמת התוכן והן באורכן.
אנו פועלים בשיתוף מועצות מקומיות, מוסדות ממשלתיים, הרשות ללוחמה בסמים ואלכוהול, עיר ללא אלימות, ויצ"ו ועוד.

מתוך המלצות שונות:
"מור מגלה מקצועיות רבה במסגרת תפקידה כמנחה וזאת ניתן לראות לפי היענותן והירתמותן של הבנות לתוכנית ולסדנאות שלה לבני נוער. היא מגלה אכפתיות רבה כלפי הבנות ועולמן הרגשי והאישי, ונתפסת בעיניי בנות הקבוצה כדמות מיטיבה ואחראית. מור מסייעת לבנות בפיתוח עצמאות, אמון וביטחון עצמי ומסייעת בבניית עולמן האישי. אין ספק כי עבודתה של מור ראויה להערכה אישית ומקצועית ותורמת לעיצוב דור ההמשך." (מ.א. באר טוביה- המחלקה לשירותים חברתיים)

"לאורך כל שנות עבודתה, מור הנחתה במקצועיות רבה מאות נערות שהשתתפו בתוכנית וגילתה מחויבות רבה לקידום נושא השוויון בין המינים בקרבן. במסגרת תפקידה, גילתה מור כישורי מנהיגות, יכולת עבודה בצוות, הובלה, יצירתיות, מעורבות ואכפתיות רבה. העבודה מול מור נעימה, מלאת עניין ומלווה תמיד בידיעה כי דברים נעשים על ידיה במלוא האחריות והמקצועיות. גם בקרב הצוות מור אהודה מאוד ונוכחותה משרה אווירה חיובית" (שדולת הנשים)

"גם במהלך הכשרתה לקראת העבודה וגם בזמן עבודתה הגב' מור מגלה מחוייבות, רצינות , מקצועיות וכושר עמידה איתן מול קהל ,שבעזרתם מצליחה להעביר מסרים רגישים ביותר - בהצלחה רבה. כמו כן סייעה לעמותה בהכנת תכנים לתכניות מניעה
נוספות בקרב בני נוער." (עמותת קול הילד)

"אישיותה של מור המשלבת תכונות כגון התמדה, רצינות, השקעה ואמינות גבוהה לצד תכונות כגון שמחת חיים, רגישות וערנות לצרכים ייחודיים של חניכיה, גרמו לכך שהצלחתה בכל תפקידיה בתנועה היו להצלחה." (תנועת המכבי הצעיר) 

 תוכנית "העוצמה להתפתח" לבני נוער

"העוצמה להתפתח" הינה תוכנית תהליכית לנערים ונערות, המכילה בתוכה נושאים שונים ששמים לדגש את עולם בני הנוער הן ברמה האישית והן ברמה הקבוצתית-חברתית. תוכנית זו הינה צוהר לעולם הרגש, דרך עולם ההגיון והקו המקשר ביניהם.

תוכנית "מראות" לנערות

תוכנית "מראות" הינה תוכנית המתמקדת בדימוי ותדמית אישית של נערות ומובילה אותן לחקור ולבחון את חייהן, את ההשפעות השונות הפנימיות והחיצוניות לגבי התנהגותן, החלטותיהן ודרך חשיבתן. 

 "מתחברים מחדש" - הרצאות חוויתיות להורים למתבגרים בנושא אהבה ומיניות

ראשית כל- למה?! אתם לא מצליחים לתקשר כראוי עם הילדים שלכם? נדמה כי כל שיח עובר למריבה? שיתוף, נשמע כמו מילה בג'יבריש?! הבן שלכם מסתגר בחדר ולא מוכן לשתף מה קרה עם החברה שלו ואין לכם מושג כיצד לגרום לו להפתח אליכם?

סדנת מיניות מניעה

"מיניות מניעה" הינה סדנה לנערים ונערות (יחד או בנפרד) השולחת אותם לשיח על מהותה של מוכנות מינית דרך גילוי מרכיביה של זוגיות מקדמת והבנת ביטוי מיניות מתוך מקום של וודאות ובטחון בעצמי ובחיי.  

"מחוברות"- סדנה לאמהות ובנות לחיבור ותקשורת טובה ומאפשרת

לומדים לאהוב לגיל הצעיר - לזכרו של סמ"ר טל יפרח

תוכנית זו מביאה ילדים לחקירה, גילוי והכרה את עצמם ואת ייחודם ואת החשיבות בכבוד לעצמם, לחבריהם ולסביבתם. היום יותר מתמיד, בעולם של שפע ותחרות, קיימת ההבנה בצורך ללמד לאהוב את עצמינו, להאמין ביכולתנו  

סדנת העוצמה להתפתח - סדנאות לנוער - חברת לאהוב
הרצאות וסדנאות לאנשי חינוך ורווחה