עו"ס, מגשרת במשפחה, יועצת זוגית מאמנת מומחית להצלחה

התקשרו עכשיו

כתבו לנו

מתי הגיע הזמן ללכת לאימון וייעוץ זוגי?

ראשית אומר שייעוץ ואימון זוגי אינו מיועד רק לזוגות שמרגישים שיש צורך בשינוי, שמשהו לא בסדר בזוגיות שלהם. חלק מתפקידו שלך הייעוץ הזוגי הוא לתת כלים לזוגיות איתנה וחושקת. ולכן, ההמלצה מתי כדאי ללכת לייעוץ זוגי מושתתת על סיבות ומצבים שונים.

המצב הראשון הוא מצב שבו אתם מרגישים תסכול בתוך המערכת הזוגית, אינכם מרגישים יכולת להמשיך לחיות כפי שאתם חיים היום ואתם מבינים שבמצב הנוכחי לא יקרה שינוי לטובה בקרוב, אתם לא רוצים לחזור הביתה וחושבים לעזוב...אינכם מאמינים שאפשר אחרת. מבחינתכם אתם מרגישים שהרמתם ידיים.
המצב השני הוא שאתם מרגישים שאינכם מכירים עוד אחד את השני, משהו קרה, אולי השנים...ואתם כבר מדברים אחרת, חושבים אחרת, לא מרגישים שאתם מקשה אחת, הריחוק גדול מדי, התחושה היא של שני שותפים לדירה, או אפילו שני זרים שגרים תחת אותה קורת גג. אתם מרגישים לבד.
המצב השלישי הוא מצב של חוסר כבוד מתמיד, קללות, צעקות, מריבות מרובות, אתם נמצאים במצב שבו אין מרגוע, הקו בין "שנאה" ל"אהבה" דק מדי לא רק כלפי בני הזוג אלא גם כלפי עצמכם
המצב הרביעי הוא שהכל יחסית בסדר, אבל כשקורה משהו הוא קורה בקיצוניות, מריבות קשות, שיח הרסני, פגיעות הדדיות. ברור לכם שברגעים של קושי אתם לא מצליחים להתמודד, אם צריכים כלים לתקשורת טובה יותר.
המצב החמישי נעלמה התשוקה, אתם חברים טובים, מסתדרים, הורים לתפארת, אבל משהו באינטימיות נעלם, אין עוררות מינית אחד כלפי השני. גם אם יש סקס הוא כי צריך לעשות, כי יש מי שזמין לנו....אבל הוא לא מגיע מתוך כמיהה או געגוע.
המצב השישי הוא מעילה באמון של אחד מבני הזוג- כל סוג של בגידה. כאשר הזוגיות צריכה הכוונה וחיזוק כיצד לבנות מחדש את האמון ולא להסתובב סביב הפחד מבגידה חוזרת או תחת זכוכית המגדלת שבוחנת את הצד הבוגד כל הזמן. כשהגיע הזמן לבנות מחדש.
המצב השביעי צומת דרכים חדשה- כל שינוי או מעבר שיוצר שינוי במערכת המוכרת עד היום. שינויים כגון- הריון,ילד, מעבר דירה, שינוי קריירה, מצב בריאותי ועוד...במקרים שכאלו, אין צורך לחכות לרגע שזה יקרה, אפשר להגיע כבר קודם למפגש אחד או מספר מפגשים מועט שיכינו אתכם לקראת הבאות ויתנו לבחור במסלול הנכון בתוך צומת הדרכים ולצעוד בנחת. אם בחרתם כבר מסלול והתחלתם לצעוד בו ואינכם מרוצים, אפשר להגיע ולשנות מסלול בלי בעיה. התהליך הזוגי נותן מענה וכלים כיצד להפוך כל שינוי בחייכם לצעד נוסף באושר שלכם.
המצב השמיני- נישואין, רגע לפני החתונה או ממש בתחילת הדרך כזוג נשוי, בוא למפגש או מספר מפגשים שיתנו לכם את הכלים לבנות לעצמכם את הבית המשותף והזוגיות אליהם אתם חולמים היום לעוד עשרות שנים בהם אתם חיים את החלום! זה אפשרי....
המצב התשיעי- גם אם הייתם כבר בתהליך זוגי שהצליח וקרה שהדברים מתחילים שוב להתערער, באים לשיחות רענון, התהליך נמצא כאן בשבילכם בכל רגע! לקחת אחריות על החיים שלכם כל הזמן זה הבסיס להצלחה.
המצב העשירי- פשוט כי החלטתם שאתם רוצים להגיע לייעוץ זוגי, כל אחד וסיבותיו!

להגיע לאימון וייעוץ זוגי זה לא בושה! זו גאווה- זו אמירה "אנחנו לוקחים אחריות על החיים שלנו", "אנחנו רוצים שיהיה אחרת ופועלים למען זה", "אנחנו בוחרים אחד בשני".

מעוררים את התשוקה
מה קורה בתהליך הייעוץ הזוגי?